Orhan'ın Tavsiyeleri Kadir'i Gaza Getirdi | Hekimoğlu 51.Bölüm – Final

Ateş Hekimoğlu 40’lı yaşlarında başarılı bir doktordur. Tıp Fakültesinden arkadaşı İpek’in yönetici olduğu vakıf hastanesinde Enfeksiyon Hastalıkları ve Nefroloji Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Gerek yaşam tarzı gerekse hastalıkları ele alış biçimiyle bilinen doktor tanımından çok uzakta olan Ateş Hekimoğlu’nun en bilinen özelliği hastalarla birebir ilişki kurmadan, hastalıklara odaklanarak araştırma yapmasıdır. Her yeni karmaşık vaka onun için çözülmeyi bekleyen bir bulmaca gibi, kışkırtıcı ve heyecan vericidir.

Hekimoğlu, yaptığı teşhis ve tedavilerle ününü günden güne arttırırken, hastane düzenine ayak uyduramaması hastane yöneticisi İpek’i çoğu zaman zor durumda bırakır. İpek, Hekimoğlu’nun zorlu karakterini anlayan ve bunu tahammül edebilen iki kişiden biridir. Diğeri de Hekimoğlu’nun lise ve üniversiteden arkadaşı Onkoloji Uzmanı Orhan’dır. Hekimoğlu’yla tamamen zıt karakterde olsalar da Orhan her zaman Ateş’in iç sesi ve vicdanı olur. İkisi bir araya geldiklerinde mükemmel doktoru oluştururlar. Biri zekasıyla diğeri de sağ duyusuyla yaklaşır hastalara…

Ateş, hastaların ne söylediğinden çok, tahlillerden çıkan sonuçları dikkate alır. Bu yaklaşımla hastalıkları bir dedektif edasıyla incelemeye alan Hekimoğlu, bu çalışmalarını 3 kişilik uzman doktor ekibiyle birlikte yapmaktadır. Dolapdere’de yetişmiş Mehmet Ali, güzelliğini kullanarak bir yerlere gelmek yerine kendini bilime ve hastalara adamış Zeynep ve hayatı boyunca maddi sıkıntı çekmeden refah ve zenginlik içinde yetişmiş Emre… Ateş Hekimoğlu’nun titizlikle seçtiği bu 3 uzman doktor, kendilerini Hekimoğlu’na beğendirmek ve onu memnun etmek için çaba sarf etmektedirler.

Kanalımıza abone olmak için 👉 https://bit.ly/3jvPahO

Hekimoğlu Full Bölüm, oynatma listesini izlemek için tıklayın: https://bit.ly/35CESrg

Ateş Hekimoğlu Sahnelerinin oynatma listesini izlemek için tıklayın: https://bit.ly/3jzaDGF

Emre Sahnelerinin oynatma listesini izlemek için tıklayın: https://bit.ly/3e1lHvo

Mehmet Ali Sahnelerinin oynatma listesini izlemek için tıklayın: https://bit.ly/2HAWBr9

Orhan Sahnelerinin oynatma listesini izlemek için tıklayın: https://bit.ly/2HFKJDS

İpek Sahnelerinin oynatma listesini izlemek için tıklayın: https://bit.ly/2Hy5L7J

Zeynep Sahnelerinin oynatma listesini izlemek için tıklayın: https://bit.ly/37IoyYM

#Hekimoğlu #TimuçinEsen #OkanYalabık

You May Also Like